6 березня 2024 р. здобувачі Освітньо-професійних програм «Середня освіта. Англійська мова та зарубіжна література» першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня та іхні викладачі відвідали вебінар "Social-emotional Learning of Pre-service Teachers in EFL Classes", присвячений соціально-емоційному навчанню як інструменту розвитку м’яких навичок. Наприклад, уміння комунікувати, співпереживати собі й іншим, керувати власними емоціями та розуміти емоції інших, працювати в команді, креативно і критично мислити тощо.

Вебінар відбувся в межах Освітного хабу "NotBox" Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського. Співпраця спікерів із 4 університетів, а саме: Ірини Школи (Бердянський державний педагогічний університет), Наталії Дмитренко (Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського), Віолети Панченко (Комунальний заклад "Харківська гуманітарно-педагогічна академія") та Олени Гладкої (Криворізький державний педагогічний університет) ініціювала плідний обмін ідеями та досвідом, зробивши цю подію по-справжньому збагачуючою для майбутніх та досвідчених учителів англійської мови.

Отже, Ніжинський державний університет продовжує активно співпрацювати з колегами інших ЗВО, які брали участь у проєкті Professional Development and Exchange for Educators of Preservice English Language Teachers (Професійний розвиток та обмін для викладачів англійської мови педагогічних закладів) за підтримки посольства США в Україні.