27 березня 2016 р. на природничо-географічному факультеті Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя відбувся день відкритих дверей.

Прийшли на зустріч випускники шкіл та медичного коледжу м. Ніжина та приїхали випускники с. Черняхівка та м. Конотоп.

Перед присутніми виступив та дав вичерпні відповіді на поставлені запитання відповідальний секретар приймальної комісії доцент кафедри всесвітньої історії Мартиненко В.В. Про історію та сьогодення факультету розповіла доцент кафедри біології Кузьменко Л.П. Потім були проведені заняття за різними спрямуваннями, а саме доцент Лобань Л.О. познайомила присутніх із дивовижним світом грибів. Професор Барановський М.О. – з новими напрямками досліджень у географії. Доцент Семеніхін А.В. продемонстрував біохімічне отримання вітамінів з рослин.

Зустріч пройшла у дружній та доброзичливій атмосфері.