01-03 березня у м. Хотині Чернівецької області відбувся Міжнародний двотуровий фестиваль мистецтв «ТАЛАНТИ БУКОВИНИ».

У чудовому мистецькому заході свою майстерність у народній хореографії демонстрували учасники «Народного аматорського колективу профспілок України», студентський ансамбль народного танцю «ЗАБАВА», Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя. Керівник та головний балетмейстер – кандидат педагогічних наук, доцент Олександр ПАРХОМЕНКО, концертмейстер – Олександр ВОЛОСОК.

Представлені на розсуд журі хореографічні композиції – «Полька-притупанка» та «Ніжинські гуляння» (вікова категорія 17-25 років) отримали високу нагороду – Лауреат премії СУПЕР ГРАН ПРІ.

Дякуємо Президенту Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв, Генеральному директору ГО «Фестивальна Україна» Тетяні ТУЛІНЦЕВІЙ за високу організацію конкурсу, цікаві зустрічі та пізнавальні екскурсії по м. Хотину та м. Кам’янець-Подільському.

Учасники колективу вдячні Голові Обласної організації Профспілки МАТВЕЄВІЙ Тетяні Анатоліївні, Чернігівської обласної організації Профспілки освіти і науки України, Сергію ІВАНЮКУ, голові профкому первинної профспілкової організації студентів Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, Олексію ЛЕЙБЕРОВУ, голові профспілкового комітету первинної профспілкової організації працівників Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, Любові ДОРОХІНІЙ, члену профкому, голові комісії з культурно-масової, оздоровчої та спортивної роботи профспілкового комітету первинної профспілкової організації працівників Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, за фінансову підтримку обдарованої студентської молоді, розширення культурного розмаїття, підвищення рівня концертно-виконавської діяльності та просування новаторських ідей у мистецькому середовищі.