На засіданні Вченої ради Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя 29 лютого 2024 року ректор Олександр Самойленко урочисто вручив дипломи докторів філософії Василезі Павлу (спеціальність 091 Біологія), Івахно Наталії (014 Середня освіта (Українська мова і література)), Сидоренко Юлії (014 Середня освіта (Українська мова і література)). Привітавши з успішним завершенням підготовки за PhD-програмою, Олександр Григорович висловив сподівання, що здобутий ступінь сприятиме в особистій та професійній реалізації молодих науковців.

Щиро вітаємо докторів філософії та їх наукових керівників - професора кафедри біології Весельського Станіслава Павловича та професора, завідувача кафедри літератури, методики її навчання, історії культури та журналістики Бондаренка Юрія Івановича з офіційним визнанням їх кропіткої праці! Нехай Ваша плідна робота стане запорукою успіху та визнання!

Дякуємо ЗСУ за можливість жити й працювати! Разом до Перемоги!

Завідувачка відділу аспірантури та докторантури

Оксана Крупенко