23 лютого в бібліотеці Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя відбулася година фахівця, присвячена підведенню підсумків роботи книгозбірні за 2023 рік. З аналізом звіту про роботу бібліотеки виступила заступниця директора бібліотеки Галина Осіпова. Вона зупинилась на викликах, які постали перед нами під час війни, та здобутках, що стали результатом наполегливої командної роботи колективу бібліотеки. Також вона зазначила, що разом з університетом бібліотека долає серйозні випробування, і робить все можливе щоб забезпечити освітній та науковий процеси університету в складних реаліях сьогодення.

Працівники бібліотеки продовжують вивчення функціональних можливостей автоматизованої бібліотечної інформаційної системи АБІС ІРБІС-64.З великим зацікавленням було прослухано майстер-клас директора бібліотеки Олександра Морозова з автоматизації списання літератури з допомогою АБІС ІРБІС-64.

Ми щиро дякуємо нашим Збройним Силам за можливість займатися улюбленою справою.