У Блакитній залі Гоголівського корпусу Ніжинського державного університету імені Миколи  Гоголя відбулась презентація монографії професора кафедри української літератури Ковальчука Олександра Герасимовича «Візуальне у творчості М. Коцюбинського».

Монографія висвітлює абсолютно нове прочитання творчого доробку Михайла Коцюбинського, дозволяє по-новому поглянути на українську літературу вцілому.

З виходом у світ ще однієї книги професора вітали  його колеги-вихованці: декан факультету Олександр Забарний, доктор педагогічних наук, професор Юрій Бондаренко, доценти кафедри української літератури Олена Моціяка та Оксана Капленко, а також студентка 3 курсу філологічного факультету Марина Лапай.

Презентація книги пройшла у теплій дружній атмосфері. Студенти бажали Олександру Герасимовичу здоров’я та подальших успіхів на науковій ниві.

Прочитано 2036 разів