Більше сорока випускників кафедри отримали дипломи магістрів за спеціальностями 231 Соціальна робота та 011 Освітні, педагогічні науки. Колектив кафедри вітає кожного з вас: БАТЬКОВСЬКА Б., БЕРЕЖНЯК Г., БЕРЕЖНЯК Т., БИНДЮЖЕНКО А., БОНДАР О., БРИНЯВСЬКА Н., ВАКУЛИК О., ВОЛИНКА А., ДУБРОВНА Н., ЄВЛАХ А., ЖУКОВА Н., ЗАГОРУЛЬКО Т., ЗЕЛЕНЬКО Т., ІНДЖАРАБЯН С. КАТРУХА К., КЛИМЕНКО І., КОЛОМІЙЧЕНКО В.,КРАЛІЧ К.,КУЗЬМЕНКО І.,КУЛИК Н.,КУЦ Л.,ЛАВРІНЕЦЬ М.,ЛОПУГА Л.,ЛОСІНЕЦЬ О., ЛУК’ЯНЕНКО А.,МАЛИШКО О., НЕЙМАН Н.,ОЖЕМА А.,ОСТРЯНІН В., ПАРХОМЕНКО Є.,САЦЮК Л., СЕРЕБРЕННІКОВА Т., СИПЛИВА В., СИПЛИВЕЦЬ Є., СТУПАК С.,ТКАЧЕНКО М., УВАРОВА В.,ФАТЄЄВА Ю., ШАПОВАЛОВА І., ШЕЛЕСТ Н., ШОКУН Д., ЩЕРБАКОВА М.

Щиро вітаємо із завершенням навчання у Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя!!!  Хай все, що ми вклали вам в скарбничку мудрості, знань, практичних вмінь, проросте й заколоситься нивою ваших здобутків у професійній сфері! Пишаємося кожним!

З повагою, колектив викладачів кафедри.