Ефективним механізмом забезпечення якості наданих освітніх послуг на факультеті філології, історії та політико-юридичних наук Ніжинського державного університету є зустрічі із стейкхолдерами-здобувачами вищої освіти. 20 лютого 2024 р. відбулася зустріч гаранта Освітньо-професійної програми (ОПП) «Середня освіта. Англійська мова та зарубіжна література» першого (бакалаврського) рівня, доцента Вікторії Смелянської зі студентами першого-четвертого років навчання.

Предметом обговорення був аналіз освітніх програм, за якими здійснюється фахове становлення майбутніх учителів англійської мови та зарубіжної літератури. Гарант представила відмінності між різними редакціями ОПП, за якими навчаються здобувачі в 2023-2024 н.р., шляхи удосконалення ОПП, наголошуючи на важливості думки та ініціатив саме від здобувачів вищої освіти. Отриманий зворотній зв'язок від студентів першого курсу підтвердив важливість внесених змін у змістовий план, а саме запропонованих для вивчення освітніх компонент, кількість годин для їх опанування в ОПП 2023 р.

Під час Q&A Session здобувачі отримали відповіді на запитання, які їх турбують та висловили свої враження від навчання на ОП у першому семестрі. Зокрема, студенти першого курсу цікавились процедурою обрання вибіркових дисциплін на другому курсі та можливістю вивчення другої іноземної мови. Також, здобувачі озвучили свої пропозиції щодо розширення переліку вибіркових дисциплін, які розвивають різні іншомовні мовленнєві вміння.

Свої пропозиції та рекомендації щодо удосконалення освітньої програми здобувачі висловлять шляхом анонімного опитування.

Налагодження конструктивного діалогу зі здобувачами є однією із ключових стратегій удосконалення освітньо-професійної програми.