22 лютого 2024 року в рамках вивчення здобувачами першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя (освітня програма «Географія» за спеціальністю 106 Географія, освітня програма «Науки про Землю» за спеціальністю 103 Науки про Землю) навчальної дисципліни «Заповідна справа» відбулася бінарна лекція на тему «Природно-заповідний фонд Чернігівської області». Лекцію провели старший викладач кафедри географії, туризму та спорту Мирон Інна Василівна та провідний фахівець з екологічної освіти Мезинського національного природного парку Подоляко Лариса Петрівна.

Студенти мали можливість ознайомитися з історією формування, сучасною структурою, проблемами та перспективами розвитку природно-заповідного фонду нашої області, а також з унікальною природою, пам’ятками археології та архітектури Мезинського національного природного парку та особливостями організації науково-дослідної, рекреаційної та еколого-освітньої роботи в його межах.

Колектив кафедри географії, туризму та спорту висловлює вдячність Ларисі Петрівні за змістовну й інформативну лекцію.