12 лютого 2024 р. відбулася зустріч гаранта ОПП «Середня освіта. Англійська мова та зарубіжна література» другого (магістерського) рівня Ольги Пономаренко зі студентами першого року навчання. Зустріч проходила у форматі Q&A Session. Здобувачі отримали відповіді на запитання, які їх турбують та висловили свої враження від навчання на ОП у першому семестрі. Зокрема, студенти цікавились майбутнім атестаційним іспитом та захистом магістерського дослідження. Також, здобувачі озвучили свої пропозиції щодо організації освітнього процесу, переліку освітніх компонентів програми та вибіркових дисциплін. Більшість студентів висловили побажання вивчати більше курсів, які викладаються англійською мовою.

Свої пропозиції та рекомендації щодо удосконалення освітньої програми здобувачі також могли висловити шляхом анонімного опитування.