Вітаємо стипендіата Президента України  – переможницю XIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка!

Для популяризації творчої спадщини Тараса Шевченка, утвердження  його духовних заповідей як важливого чинника консолідації українського суспільства, активізації патріотичної роботи серед учнівської молоді, збереження і розвитку інтелектуального потенціалу України щороку проводиться Всеукраїнський конкурс учнівської творчості.

Цьогоріч 35 студентів вищої та фахової передвищої освіти області змагалися за перемогу у конкурсі. Загалом, понад тисячу здобувачів освіти області протягом жовтня-грудня 2023 року взяло участь у ХІV Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Однією з переможниць стала Бондаренко Катерина, студентка Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя! Щиро вітаємо Катерину з призначенням стипендії Президента України, як переможницю XIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Дякуємо педагогам та батькам, які підтримують розвиток таланту, формують майбутню спільноту, яка вже зараз своїми перемогами зміцнює нашу країну. Висловлюємо подяку за любов та віру в перемогу українського слова.

Нехай стипендія Президента України стане початком успішного шляху, спонукає ніколи не зупинятися на досягнутому і сміливо підкорювати нові вершини. Нехай перемога в цьому конкурсі додасть наснаги, упевненості у своїх силах і можливостях та підсилить жагу до нових перемог та творчих звершень на благо України!

Переможцями обласного етапу стали

Серед студентів закладів вищої освіти:

Василенко Катерина та Дорошенко Вікторія, студентки Ніжинського державного університету  імені Миколи Гоголя

Клесун Ангеліна та Лащенко Катерина, студентки Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка

Вертебний Іван, студент Національного університету  «Чернігівська політехніка».

Серед студентів закладів фахової передвищої освіти:

Кононенко Вероніка, студентка Ніжинського фахового коледжу культури та мистецтв ім.М.Заньковецької

Корнієнко Віта, студентка Прилуцького гуманітарно-педагогічного фахового коледжу ім.Івана Франка

Кухаренко Поліна, студентка Чернігівського фахового музичного коледжу ім.Л.М.Ревуцького

Шевченко Тетяна, студентка Ніжинського фахового медичного коледжу

Зіберт Марі Мішель, студентка Фахового коледжу транспорту та комп’ютерних технологій  Національного університету «Чернігівська політехніка»

Онацька Поліна, студентка Чернігівського базового фахового медичного коледжу.

Вітаємо! Зичимо натхнення, нових досягнень та успіхів у навчанні.

Джерело  https://uon.cg.gov.ua/index.php?id=487490&tp=0