05 січня 2024 року відбувся обласний етап ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика в дистанційній формі. Метою проведення конкурсу є забезпечення всебічного розвитку й функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя, сприяння утвердженню статусу української мови як державної, піднесення її престижу, виховання в молодого покоління українців поваги до мови свого народу.

Учасниками конкурсу стали 30 знавців рідної мови: 12 студентів закладів вищої освіти та 18 студентів закладів фахової передвищої освіти.

Серед переможців – студентки Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя:

Катерина Бондаренко, студентка 4 курсу факультету філології, історії та політико-юридичних наук

Наукова керівниця – канд. філол. наук, доц. кафедри української мови, методики її навчання та перекладу Вакуленко Галина Михайлівна.

Владислава Доценко, студентка 1 курсу факультету філології, історії та політико-юридичних наук

Наукова керівниця – канд. філол. наук, доц. кафедри української мови, методики її навчання та перекладу Пугач Валентина Миколаївна.

Бажаємо конкурсанткам і викладачам міцного здоров’я, творчого натхнення, невичерпної енергії та успіхів у фіналі!