29 грудня 2023 року  асистента кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Б’янку Ганну Григорівну відзначено Указом Президента України за значні заслуги у зміцненні української державності, мужність і самовідданість, виявлені у захисті суверенітету та територіальної цілісності України, вагомий особистий внесок у розвиток різних сфер суспільного життя, відстоювання національних інтересів нашої держави, сумлінне виконання професійного обов’язку та нагороджено державною нагородою - медаллю «За працю та звитягу»!

Колектив кафедри щиро вітає Ганну Григорівну з отриманням найвищої державної нагороди! Бажаємо сил та нескінченної енергії для продовження роботи на благо громади, адже вона, без перебільшення, викликає захоплення та гордість всієї університетської спільноти.