У червні 2023 року відбулася друга серія курсів підвищення кваліфікації для науково-педагогічних працівників. Навчання проводилося за програмами, затвердженими Вченою радою університету (протокол № 10  від 27 квітня 2023 року), за такими напрямами:

• Англійська мова як засіб викладання профільних дисциплін (EMI). Тренери: доценти кафедри прикладної лінгвістики Ларіна Т.В., Халимон І.Й. – 3 кредити.

• Організація дистанційного та змішаного навчання на платформі Moodle. Тренер: доцент Лисенко І.М. – 2 кредити.

• Інклюзивна освіта: впровадження та супровід. Тренери: викладачі кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи - професор Лисовець О.В., доцент Новгородський Р.Г., асистент Б’янка Г.Г. – 2 кредити.

• Навчання та викладання: реалізація процесу в нових умовах вищої школи. Тренер: професор кафедри германської філології та методики викладання іноземних мов Тезікова С.В.- 2 кредити.

• Тренінг партнерського спілкування (активне слухання, партнерство та конфлікт, переконання і вплив). Тренери: викладачі кафедри педагогіки, початкової освіти, психології та менеджменту - доценти Щотка О.П., Горянська А.М., Пісоцький В.П., викладач Гришко В.В. – 2 кредити.

Навчання пройшли 53 особи.