Департамент культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації відзначив шістьох видатних діячів культури і мистецтв, шістнадцять представників обласних відділень Національних творчих спілок України та десять молодих обдарованих митців та мисткинь обласними стипендіями, які номінанти будуть отримувати впродовж 2024 року.

Стипендіатом серед видатних діячів культури і мистецтв став завідувач кафедри інструментально-виконавської підготовки факультету педагогіки, психології, соціальної роботи та мистецтв Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, член Національної всеукраїнської музичної спілки, народний артист України, професор Микола Шумський.

Серед щомісячних обласних стипендій, які призначені видатним діячам культури і мистецтв, членам обласних відділень Національних спілок України, за поданням обласної організації Національної спілки письменників України стипендія призначена доценту кафедри літератури, методики її навчання, історії культури та журналістики Олександру Забарному.

Щиро вітаємо наших колег та бажаємо нових творчих успіхів і здобутків!

теги