20 листопада 2023 р. здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти під час ознайомчої практики відвідали дві організації (міську та районну) Товариства Червоного Хреста в м. Ніжині. Директорка Відокремленого підрозділу Чернігівської обласної організації Товариства Червоного Хреста України в місті Ніжин Н. В. Саєнко розповіла про історію цих організацій та провела екскурсію  відділеннями.

Директорка Ніжинської Районної організації Товариства Червоного Хреста України Є. М. Саєнко продемонструвала та прокоментувала діяльність обох організацій в умовах воєнного стану. Важливо, що виконувати багато напрямів соціальної роботи допомагають волонтери м. Ніжина та 17 громад Ніжинського району, серед яких і випускники і нинішні студенти кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи. Студенти почули ґрунтовну розповідь про важливість соціальної та гуманітарної допомоги різним категоріям населення та отримали запрошення стати волонтерами цих організацій на період навчання, а можливо, й у подальшому житті.

Т. Зінченко