Викладачі та студенти кафедри і факультету 31 жовтня відвідали Ніжинський академічний український драматичний театр ім. М. Коцюбинського, в якому відбулося офіційне відкриття проєкту «Програма соціально-психологічної підтримки «Доторкнись» (менеджерки проєкту ас. Г. Б'янка та студентка 4 курсу спеціальності 231 "Соціальна робота" С. Демчук).

Програма має на меті підтримати студентів на факультеті, в тому числі осіб з інвалідністю, дітей-сиріт, заняття в межах якого спрямовані на підтримку психічного, фізичного здоров'я, медіаграмотності. Цей проєкт реалізується у межах навчальної програми «Лабораторія Відповідальних Громадян» ГО "Лабораторія Ініціативної Молоді" за підтримки Уряду Японії і Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ.

Дякуємо за розмову з режисером вистави "Кубік Рубіка" та за чудову гру всім артистам, за гострі соціальні проблеми, які висвітлюються у виставі.