Що може, якнайкраще показати студенту, як можна працювати в системі організації соціальних служб? Звісно – взаємодія безпосередньо з клієнтом!

Протягом жовтня студенти 3 та 4 курсів спеціальності 231 Соціальна робота в межах вивчення навчальних дисциплін "Система організації соціальних служб" та "Соціальна робота з різними групами клієнтів" проводили в Ніжинському Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) заняття з комп'ютерної грамотності для студентів Університету третього віку!

Також, тісно співпрацюючи з факультетом комунікаційних та інформаційних технологій Університету третього віку, студенти проводили заняття для літніх громадян, метою яких було ознайомлення особливостями функціонування єдиного порталу державних послуг «Дія».

Радіємо успіхам учасників заняття та сподіваємось на подальшу співпрацю!

Г. Бянка