Викладачі і студенти кафедри долучилися до відкриття в університеті фотовиставки «Здорові стосунки. Здорова сім’я». Це один із ключових заходів проєкту «Дозволь собі світити», який реалізується у межах співпраці UNFPA та ГО «Інноваційні соціальні рішення» за підтримки Бюро гуманітарної допомоги USAID. В цьому проєкті беруть активну участь викл. Г. Бянка та студентка 4 курсу С. Демчук

Метою фотовиставки є висвітлення стосунків, в яких відсутнє насильство, а наявна турбота, піклування, підтримка, час проведений разом та гендерна рівність. На світлинах 25 ніжинських родин, які є прикладом здорових стосунків. В тому числі і щасливі фото наших студентів, викладачів та активістів соціальної роботи.

Дякуємо за можливість надихнутися фотовиставкою Писаренко Станіславі, фотографу Олександру Малашу та всім, хто сприяє реалізації цього проєкту.