Просвітницька робота відіграє ключову роль у формуванні свідомого розуміння щодо проблем булінгу, сприяє створенню безпечного навчального та робочого середовища. З метою сприяння обізнаності сучасного студентства щодо наслідків булінгу і можливостей його протидії, що є актуальним на сьогодні, увазі студентів 1 та 2 курсів спеціальностей 231 Соціальна робота та 012 Дошкільна освіта було представлено документальний фільм «Булер» від DocudaysUa.

Візуальний спосіб подачі інформації дозволив глибше усвідомити проблеми булінгу та їх вплив на життя постраждалих. Загалом фільм послужив відмінною основою для дискусій, адже важливо не тільки дізнатися про проблему, але й відкрито обговорювати можливі шляхи протидії.

Кафедра висловлює подяку комунальному закладу «Ніжинський міський молодіжний центр» та заступнику директора закладу, Р. Гомоляко, за організацію перегляду фільму. Щиро переконані, що подібні заходи стануть позитивною основою для створення доброзичливого середовища в закладах освіти.

Л. Клименко