Бібліотека Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя особливу увагу приділяє реалізації інформаційної функції, що сприяє розвитку науково-освітнього середовища закладу вищої освіти. Значно поповнюють її фонд періодичні видання з різних галузей знань.

У поточному 2023 році до книгозбірні надійшло більше 8 комплектів газет та 78 номерів наукових журналів. Вони беззаперечно стануть у нагоді як студентам, так і викладачам у навчальній, науковій і виховній діяльності. Адже важливий індикатор успішності науковця, викладача і студента – бути в курсі наукових подій і тенденції.

Тож, завітавши до читальної зали №2 (новий корпус, ауд. 115), ви зможете переглянути найсвіжіші періодичні видання.

Чекаємо на вас!