14 грудня відбулася звітна конференція за результатами педагогічної практики студентів другого(магістерського) рівня денної та заочної форми навчання, спеціальності 012 Дошкільна освіта. Із запрошених керівників практики, присутніми були: Гурська О.В. – директор ЗДО № 4 та Біленька О.В. – вихователь-методист ЗДО №17.

Керівник практики від ЗВО – Аніщук А.М. озвучила результати практики студентів, наголосила на  тих проблемах, які виникли у студентів під час оформлення звітної документації.

Звіти про проходження практики озвучили такі студенти: Личак К., Мартинова І., Кожухівська Н., Залозна Н., Медвідь С., які розповіли про виконання завдань практики, проблеми, що виникали в процесі роботи, свої загальні враження. Студенти подякували керівникам баз практик за конструктивну допомогу.

Своїми враженнями про студентів поділилися і керівники пракити: Гурська О.В. та Біленька О.В.

Допис підготувала

відповідальна по кафедрі за педагогічну практику здобувачів

вищої освіти другого (магістерського) рівня,

канд. пед. наук, доцент Аніщук А.М.