15 грудня у Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя відбулася знакова подія, а саме вручення стипендій обдарованій молоді від Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна». Вручити дипломи цьогорічним стипендіатам, поспілкуватись із активною студентською молоддю про реалії сьогодення й передати вітання від Леоніда Даниловича Кучми завітала його прес-секретарка Дарка Оліфер.

Урочистості відбувалися у білій залі музею Гоголівського корпусу. Ректор університету Олександр Самойленко привітав студентів, сказав, що пишається талановитою молоддю, яка наближає Україну до Перемоги. Дарка Оліфер, прес секретар Президентського Фонду Леоніда Кучми «Україна», в своєму вітальному слові наголосила, що фонд буде й надалі підтримувати обдаровану молодь та сприяти розвитку вищої освіти в Україні.

Цього року стипендіатами стали:

• М'ягка Діана Миколаївна — студентка 3 курсу І бакалаврського рівня факультету філології, історії та політико-юридичних наук ОПП Германські мови та літератури (переклад включно, перша — англійська);
  • Ікальчик Яна Олегівна — студентка 3 курсу І бакалаврського рівня факультету педагогіки, психології, соціальної роботи та мистецтв ОПП Музичне мистецтво;
  • Мартиненко Юлія Андріївна — студентка 4 курсу І бакалаврського рівня факультету філології, історії та політико-юридичних наук ОПП Право;
  • Зацнов Владислав Олегович — студент 2 курсу ІІ магістерського рівня факультету філології, історії та політико-юридичних наук ОПП Середня освіта (Історія);
  • Корзун Олеся Володимирівна — студент 2 курсу ІІ магістерського рівня факультету педагогіки, психології, соціальної роботи та мистецтв  ОПП Початкова освіта

Саме ці студенти показали найкращі результати в навчальній та науковій діяльності протягом навчального року. Вітаємо стипендіатів і зичимо їм подальших успіхів у навчанні!

Нагадуємо, що 2004 року Президентський Фонд «Україна» започаткував масштабну програму допомоги обдарованій молоді. Відтоді Фонд щороку присуджує іменні стипендії студентам провідних вишів України. Кандидати на отримання стипендії висуваються вченими радами закладів вищої освіти, і професорсько-викладацький склад, враховуючи здобутки студентів визначає, хто саме із студентів матиме цю премію.

Адміністрація та студентство університету пишається плідною співпрацею з фондом і щиросердно вдячні другому Президентові України Леоніду Даниловичу Кучмі за підтримку та піклування про майбутнє нашої держави.

Рухаємося разом до Перемоги!!!