27-28 листопада 2023 р. доценти кафедри педагогіки, початкової освіти, психології та менеджменту Олена Філоненко, Артур Бобро, Надія Білоусова, Тетяна Гордієнко та студенти спеціальності «Початкова освіта» першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти в межах проєкту «Міст дружби Рига – Ніжин» долучилися до дводенного онлайн семінару на тему «Навігація у фінансуванні ЄС: посібник для українських організацій».

Перший семінар був присвячений латвійській системі освіти та обміну досвідом між освітянами.

На другій зустрічі ознайомились із грантовими можливостями Європейського Союзу та особливостями проєктного менеджменту.

Дякуємо спікерам проєкту за надані цінні ресурси для особистого та професійного зростання.

Вдячні  Кузьменко Юлії Володимирівні, начальнику відділу міжнародних зв’язків та інвестиційної діяльності виконавчого комітету Ніжинської міської ради за можливість участі у заходах, що об’єднали освітян Риги та Ніжина.