05.12.23 магістранти другого року навчання спеціальності 014 Середня освіта (Математика) мали нагоду відвідати відкрите заняття з алгебри вчителя математики вищої категорії, вчителя-методиста, професіонала своєї справи – Симан Світлани Михайлівни на тему “Комбінаторика у повсякденному житті”.

Заняття, проведене для другого курсу математичного класу, було інформаційно наповненим, цікавим та змістовним. Заздалегідь розроблена унікальна система задач практичного змісту повністю відповідала меті навчання; комплекс роздаткового матеріалу мотивував учнів до оволодіння новими знаннями. Вчитель вміло поєднала різні форми роботи, забезпечила розвиток логічного мислення шляхом проведення евристичної бесіди, створила умови для пошукової діяльності учнів при розв’язуванні проблемних завдань.

Дякуємо Світлані Михайлівні та адміністрації Ніжинського ліцею Ніжинської міської ради при НДУ імені Миколи Гоголя за плідну співпрацю!

Гарант ОП,

канд. фіз.-мат. наук, доцент