Третій рік поспіль на базі мистецької платформи факультету педагогіки, психології, соціальної роботи та мистецтв Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя проводяться концерти – апробації творчих проєктів  диригентів – випускників магістерської ОП «Музичне мистецтво». Такий захід відбувся і цього року в залі Гоголівського корпусу університету: майбутні хормейстери продемонстрували великі програми з диригування Молодіжним хором «Світич», який очолюють професори Людмила Шумська та Людмила Костенко. Концертмейстер хору – доцент Олена Спіліоті.

В концерті виступили:

• Софія Приймак, випускниця класу заслуженого діяча мистецтв України, професора Людмили Шумської;
  • Анастасія Щербина, випускниця класу  заслуженого діяча мистецтв України, кандидата педагогічних наук, професора Людмили Костенко;
  • Анастасія Люлько, випускниця класу кандидата мистецтвознавства, доцента Любові Дорохіної;
  • Наталія Даценко, випускниця класу  заслуженого діяча мистецтв України, кандидата педагогічних наук, професора Людмили Костенко.

Прозвучали твори А. Гнатишина, М. Лисенка,  М. Скорика, Є. Станковича, Б. Чілкотта, українські народні пісні в обробках О. Бондаренка та А. Савицького.

Програму вела студентка 3 курсу ОП «Музичне мистецтво» – Яна Ікальчик.

Колектив хору «Світич» одухотворено й емоційно відгукувався на управлінський стиль кожного диригента, що сприяло атмосфері високого творчого підйому, впевненості та переконливості виконавських інтерпретацій, натхненно представлених випускниками.

Професор Людмила Шумська,

пресцентр мистецької платформи НДУ