Попри всі складнощі, пов’язані з дією воєнного стану в Україні, бібліотека Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя продовжує працювати, надаючи бібліотечні послуги науково-педагогічним працівникам, здобувачам вищої освіти.

У 2023 році поповнення книжкового фонду університетської книгозбірні не припинялось. Нові видання, різні за змістом і видами, здобувачі вищої освіти можуть залучити в коло літератури для фахової підготовки за обраними спеціальностями.

Для фахової підготовки здобувачів вищої освіти за освітньо-професійною програмою «Фармація, промислова формація» додано ще двадцять шість навчальних і наукових видань вітчизняних і зарубіжних авторів, які надійшли до читального залу № 2 (ауд. 115 нового корпусу).

До вашої уваги:

Список нових надходжень за 2023 р.: переглянути >>>

Список повнотекстових документів у Електронній бібліотеці НДУ імені Миколи Гоголяпереглянути >>>