17 березня 2016 року студенти університету, учасники театральної студії «Ганц Кюхельгартен» соціально-гуманітарного відділу НДУ ім. Миколи Гоголя (Гур'єв Олександр (Вітер), Рогачов Вадим (Гітара),  Андрущенко Аліна (Зима), Годунок Мирослава (Весна), Богомаз Тетяна (Пантера), Шевченко Ірина (Добра Фея), Гаврилюк Катерина (Зайчик), Біловол Антоніна, Лапай Марина, Федорченко Марина, Левченко Аня, Бойко Юлія (Весняночки), відвідали  діток з особливими потребами.

Казка відбулася  через небайдужість і підтримку наших студентів, силами яких ми зібрали 1270 грн., на що і придбали подарунки діткам, а ще одяг і м'які іграшки – все це дає НАДІЮ, і показує, що ще жива ЛЮБОВ у наших серцях.  Казка про прихід Весни зачарувала не тільки дітей, а йпрацівників  закладу.

Особлива подяка не студентам, а діткам, які зарядили весь зал своїм подарунком-танцем.

P.S: якщо у вас сіла життєва батарейка, то Вам слід завітати і підзарядитися, бо там де живе ЛЮБОВ, там завжди вічна енергія