В рамках Тижня інформаційної безпеки 21 листопада 2023 року студенти 3-го курсу ОП Комп'ютерні науки провели воркшоп “Захист інформації в сучасному світі”, під  час  якого розкрили питання:

• Що таке інформація і навіщо її захищати?
  • Історія появи небезпек для інформації.
  • Інформаційна безпека сьогодні.

Слухачам були запропоновані дієві шляхи захисту в Інтернеті:

• режим “інкогніто” при  користуванні браузером,
  • використання VPN-сервісів,
  • користування лише захищеними сайтами та пошуковиками, які не збирають даних про активність.

На завершення воркшопу у формі інтерактивної гри з використанням сервісу Mentimeter учасники заходу висловили свої думки про те, що є дійсно важливим і суттєвим у питаннях захисту даних та  безпечної роботи за комп'ютером.

У ході обговорення всі учасники дійшли висновку, що протиставити сучасним цифровим загрозам можливо лише свою обачність та обізнаність!

к.ф.-м.н., доцент кафедри інформаційних технологій, фізико-математичних та економічних наук Лисенко І.М.