31 жовтня в стінах НДУ відбувся літературний вечір "ми голосимо!", присвяченому дню української писемності та мови.

Команда si, poesia підвела підсумки роботи минулого року представленням літературного альманаху "Рефлексія", який знайомить з творчістю студентів та викладачів, які брали участь, читаючи свою поезію.

Член Національної спілки письменників України Олександр Забарний досить тепло проте гостро відкрив презентацію альманаху.

Студенти відкривали свої тендітні душі та через слово доносили високі почуття. Кава-брейк додала теплоти в цей ламповий вечір.

Велика вдячність профкому студентів, який частково профінансував видання літературного альманаху,  Ярославу Йотці за художнє оформлення та студентам, які не побоялися представити свою красу.

Літературний вечір відбувся в співпраці зі студентською радою  факультету філології, історії та політико-юридичних наук.