20 жовтня відбулася чергова «Зустріч із майстром своєї справи». Гостем зустрічі була наша випускниця Тетяна Шокало, яка працює вчителем історії в школі Herojus у місті Каунас (Литва).  Під час зустрічі вона розповіла про організацію навчального процесу в литовських закладах середньої освіти, специфіку викладання історії України для дітей-біженців з України, особливості їхньої інтеграції до освітнього середовища литовських шкіл. Зустріч була організована в рамках залучення до навчального процесу професіоналів практиків із вивчення магістрантами ІІ року вибіркової навчальної дисципліни «Актуальні проблеми методики навчання суспільних дисциплін». Також гостями зустрічі були студенти бакалаврату спеціальності «Середня освіта. Історія», декан факультету філології, історії та політико-юридичних наук доц. Мартиненко В.В., а також викладачі факультету – доц. Желіба О.В. та доц. Потапенко М.В.