30 жовтня відзначає своє 65 річчя Леонід Михайлович Кнорозок, кандидат фізико-математичних наук. Народився в м. Ніжині. Закінчив фізико-математичний факультет Ніжинського державного педагогічного інституту імені Миколи Гоголя, аспірантуру у Київському державному університеті імені Тараса Григоровича Шевченка при кафедрі напівпровідникової електроніки радіофізичного факультету. Працює в Ніжинській вищій школі з 1986 р. на посадах молодшого наукового співробітника кафедри фізики, асистента кафедри фізик, старшого викладача кафедри фізики, доцента кафедри фізики. Нині – провідний фахівець з питань цивільного захисту університету. Автор понад 180 наукових та науково-методичних публікацій. Керує науковою роботою у Малій Академії наук при Ніжинському обласному педагогічному ліцеї. На громадських засадах заступник голови науково-методичної ради методичного центру Цивільного захисту та БЖД Чернігівської області.

Але разом з тим Леонід Михайлович являється  автором чисельних збірок поезії та прози, зокрема: «Пританцьовування за плугом», «Возьми меня в коллекцию любви», «Софія рюмсає в плече», «Небайдужі роки», «Прикладна поезія», «Осіннє шелестіння», повістей «Збича мрій» та «Сміх у кінці тунелю», збірок іронічної прози та поезії «Не вже – ще мить», «Бумеранги, назад!», «Поезія та проза» том 1, том 2. Для поезії Леоніда Кнорозка характерне особливе, внутрішньо-відчуттєве сприйняття дійсності. Його вірші вимагають вдумливого та уважного читання. Ліричні емоції автора – це мрія про красу природи, любов, весну, сонце. Деякі авторські вірші покладені на музику. Крила їм дав ніжинський композитор Володимир Багмут. І в цьому ще одна удача Л. Кнорозка – не кожному щастить віднайти своє творче alter ego. Віриться у те, що невдовзі їхні пісні співатиме вся Україна. Тож, всіх кого зацікавила творчість Леоніда Михайловича радо запрошуємо до бібліотеки. А Вам, шановний пане Леоніде, бажаємо наснаги, терпіння, міцного здоров’я, мирного неба над головою та легкого пера!