8 жовтня 2023 року здобувачі вищої освіти спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя та викладачі, що забезпечують освітній процес на цих ОП, взяли участь в онлайн-зустрічі з  Вадимом Пристайком, міністром закордонних справ України (2019-2020 рр.), віцепрем’єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України (2020 р.), Надзвичайним та Повноважним Послом України у Сполученому Королівстві Великої Британії і Північної Ірландії (2020-2023 рр.), яка відбулася в рамках проєкту «Дипломатичний фронт» Ужгородського національного університету. Вадим Пристайко прочитав  змістовну лекцію, присвячену ролі Посольства України в Лондоні на дипломатичному фронті боротьби проти російської агресії та публічної дипломатії як потужного інструменту цієї боротьби; поділився деякими секретами «дипломатичної кухні»; відповів на числення запитання слухачів – студентів та науково-педагогічних працівників українських університетів.