У співпраці з міським центром професійного розвитку педагогічних працівників 12 жовтня 2023 року проведений вебінар-практикум на тему «Теоретичний  складник науково-дослідницької роботи». Спікерами виступили Тетяна Левицька, консультант МЦПРПП, методист НБДЮ та Тетяна Шовкун, доцент кафедри географії туризму та спорту НДУ імені Миколи Гоголя, учитель географії Ніжинського міського ліцею при НДУ ім. М. Гоголя. У своєму виступі Тетяна Левицька закцентувала увагу присутніх на основних етапах проведення наукового дослідження. Тетяна Шовкун продовжила тему вебінару та провела майстер-клас на прикладі роботи  Блохи Марії, учениці міського ліцею, яка виборола 2 місце у секції «Географія» на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.