6 жовтня декан факультету філології, історії та політико-юридичних наук Володимир Мартиненко, директор навчально-наукового інституту природничо-математичних, медико-біологічних наук та інформаційних технологій Юрій Філоненко, старший викладача кафедри географії, туризму та спорту Олександр Бездухов і викладач кафедри політології, права та філософії, заслужений юрист України Валерій Бережняк взяли участь у заході " Як притягнути рф до відповідальності за воєнні злочини проти довкілля: правовий аспект і роль громад". Захід проводився у місті Ніжині благодійним фондом "Право на захист" у рамках проєкту "Юридична підтримка громад: захист права на екологічну безпеку й інших екологічних прав та інтересів громад України, що постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України" та за фінансової підтримки Conrad N. Hilton Foundation.

теги