3 жовтня у Ніжині на стадіоні "Спартак" відбувся благодійний футбольний матч "Збірна НДУ" - "Збірна коміків України". Велика кількість глядачів, яка цього дня завітала на стадіон, точно була задоволеною. Адже обидві команди подарували вболівальникам зливу забитих м’ячів та видовищні моменти!

Гра завершилася нічиєю 4:4. А в серії післяматчевих пенальті перемогла команда Ніжинського університету. Вирішальний 11-ти метровий удар реалізував ректор НДУ Олександр Самойленко!

На грі проводився збір на потреби Сил оборони України в рамках акції "НДУ для ЗСУ". Вдалося зібрати 20345 грн!

Благодійний матч був організований Ніжинським державним університетом імені Миколи Гоголя спільно з МЦ "Спорт для всіх".

Окрема дяка за підтримку в організації гри Фабриці м’яких іграшок "Копиця" та особисто Наталії та Анатолію Копицям, барбершопу "Гарячі голови", магазину "Фірмове взуття", кав’ярні "Клуб кави" та Профкому студентів НДУ.

Фото можна переглянути тут.