Студентка І курсу ОПП Журналістика. Видавнича справа і редагування зі спеціальності 061 Журналістика Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя Самойленко Валерія посіла ІІІ місце у ІХ конкурсі есеїв на патріотичну тематику «Україна – це ми» серед студентів закладів вищої освіти.

Конкурс приурочений до Дня захисників і захисниць України та проводився з ініціативи кафедри журналістики в Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка.

Вітаємо Валерію та її наставницю кандидата наук із соціальних комунікацій, доцента кафедри літератури, методики її навчання, історії культури та журналістики Надію Степанівну Подоляку. Бажаємо міцного здоров’я, творчого натхнення, невичерпної енергії й нових звершень на науковій ниві.

теги