На факультеті філології, історії та політико-юридичних наук у другому півріччі продовжився проєкт між нашим університетом і Регіональним відділом англійської мови при посольстві США в Києві (RELO), який стартував на початку цього навчального року й до якого в першому семестрі долучилися студенти 3 курсу спеціальностей «Середня освіта» та «Іноземна філологія. Переклад включно». Цього разу пощастило студентам-другокурсникам. Вони теж отримали чудову нагоду поспілкуватися з носієм мови -  віртуальним викладачем зі США Дорін Ріган (Doreen Regan), яка проводила для них онлайн-курс англійської мови з комунікативної компетенції, метою якого було вдосконалення мовних навичок і глибоке проникнення в американську культуру та звичаї, ознайомлення з системою охорони здоров’я та медичною термінологією. Проєкт тривав 13 тижнів.

Традиційно курс завершився обміном враженнями. Ось  що написала Дорін Ріган: «Нам було дуже корисно, легко та весело порівнювати американську та українську культури, знаходити спільне й відмінне. Студенти брали активну участь в обговореннях і докладали зусиль, щоб вивчити нову термінологію. Мене надзвичайно вразили їхні мовні здібності, а також готовність до виконання завдань. Я отримала задоволення від співпраці. Хочу висловити щиру подяку НДУ імені Миколи Гоголя за надану можливість бути учасником цієї програми. Особлива подяка викладачам, які готують студентів до майбутнього. Бажаю всього найкращого!»

А це враження наших студентів:

Спілкування з Дорін розвинуло комунікативні навички. Ми повторили граматику, збагатили вокабуляр.

Діана М’ягка, гр. ФА 22/1

Було цікаво порівнювати українську й американську культури, а домашні завдання здавалися легкими та не вимагали багато часу.

Ольга Коваль, гр. ФА 22/1

Я вивчила багато нових слів, ідіом і сленгу.

Богдана Гавриленко, гр. ФА 22/1

Цікаві теми, обмін думками, зрозумілі пояснення, корисне спілкування.

Ірина Сакун, гр. ФА 22/1

Наші зустрічі були дуже корисними: комунікація, прослуховування пісень, перегляд відео. Дорін із  радістю слухала студентські життєві історії та розповідала свої.

Альона Постол, гр. АН 21/1

Сесії  допомогли мені глибше зрозуміти цю країну й  людей, які там живуть.

Олександр Коломієць, гр. ФА 22/2

З Дорін було неймовірно цікаво. Приємно відчувати себе частиною цієї комунікації.

Валерія Березюк, гр. ФА 22/2

Шкода, що в нас було лише одне заняття на тиждень.

Валерія Панзига, гр. ФА 22/2

Чудово, що університет дає нам можливість реально спілкуватися з носієм мови.

Надія Пугач, гр. ФА 22/2

Я була в захваті від того, що всі мовні бар'єри з початком пари одразу зникали.

Світлана Шило, гр. ФА 22/2

Проєкт закінчився. Але і викладачі, і студенти сподіваються на продовження співпраці з Регіональним відділом англійської мови при посольстві США в Києві (RELO) і в наступному навчальному році.

Плотніков Є.О., Андрущенко Л.Б. -

координатори проєкту.

Факультет філології, історії та політико-юридичних наук