Вчора, 15.09.2023 року Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя відвідали представники ГО "Агенція відновлення та розвитку" Вівдич Артем та Осіпов Андрій.  На зустрічі з освітянами університету, а також представниками Ніжинського агротехнічного інституту
обговорювалися проблеми та  пропозиції у напрямку написання Плану Відновлення (стратегічний документ за Постановою Кабміну №731).   Обмінюючись думками про проблеми  розвитку міста Ніжина, присутні окреслили найвагоміші на їх погляд:  створення історико-архітектурного заповідника, залучення науковців та освітян до написання Стратегії розвитку міста, сприяння розвитку бізнесу , інвестицій, створення робочих місць,  умов для проживання молоді, розвиток туризму і т.д.   Освітяни і гості дійшли спільної думки, що місто Ніжин може стати затишним європейським містом, об'єднавши зусилля як влади, так і самих містян.

теги