Цього року в університеті заняття в секціях будуть проводити нові тренери. Також відкриваються декілька нових напрямків!

ФУТБОЛ ( хлопці/дівчата)
Тренер - Олександр Руденко.

Бажаєш займатися футболом та розвивати свої здібності? У тебе немає досвіду, але ти хотів би грати у гру мільйонів? Записуйся у секцію футболу. Відвідуй тренування та отримай шанс долучитися до нового складу університетської збірної і брати участь у змаганнях різних рівнів.

ЄДИНОБОРСТВА ( самбо, дзюдо та інші + тренажерний зал) (хлопці/дівчата)
Тренер - Костянтин Смалій

Нова секція у нашому університеті! Професійний тренер готовий навчити тебе, навіть якщо ти ніколи не займався єдиноборствами! Якщо у тебе вже є досвід занять за такими напрямками, то чекаємо і тебе, щоб надалі розвивати свої здібності!
Якщо ж ти просто бажаєш ходити до тренажерного залу - ТАКОЖ ЗАПИСУЙСЯ!

ВОЛЕЙБОЛ ( хлопці/дівчата)
Тренер - Олександр Руденко

Долучайся до секції волейболу, де також новий тренер! Умови ті ж самі, як і з іншими секціями - є досвід? Приходь! немає досвіду? Однозначно приходь, навчимо!

Записатися на заняття в секціях можна у 212 та 213 аудиторіях нового корпусу.