22 серпня 2023 року вперше у Воскресенській церкві (усипальниці Гетьмана України Кирила Розумовського) міста Батурина єпископ Чернігівський і Ніжинський Православної церкви України Антоній провів МОЛИТВУ ЗА УКРАЇНУ. Це молитва за УКРАЇНСЬКИХ ВОЇНІВ, за ПЕРЕМОГУ УКРАЇНИ над ворогом. Це молитовне вшанування усіх борців за Незалежність України! На даний захід Національний історико-культурний заповідник «Гетьманська столиця» запросив усіх українців. У ньому взяли участь і представники Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя - директор навчально-наукового інституту природничо-математичних, медико-біологічних наук та інформаційних технологій Юрій Філоненко і декан факультету педагогіки, психології, соціальної роботи та мистецтв Олексій Тимошенко.