Впродовж червня – жовтня 2023 року відбувається Всеукраїнський культурний проєкт «Успіх усупереч» за підтримки Українського культурного фонду, присвячений успішним українцям з історії та сучасності.

В його рамках з 15 липня до 30 серпня проводиться літературно-мистецький конкурс для дітей та молоді до 19 років (далі - Конкурс). Його метою є залучити дітей та молодь до творчості й осмислення важливості подолання труднощів на шляху до успіху (на основі позитивних життєвих прикладів успішних українців). Проєкт передбачає одночасно пошук і промоцію талановитих юних особистостей та використання процесу творчості у якості психологічної допомоги українським дітям, підліткам та молоді, які перебувають під час війни у складному емоційному стані. До проєкту долучились історики, філологи, педагоги та психологи у якості членів команди та як експерти.