Потужні творчі досягнення протягом 2022-2023 навчального року продемонстрували вихованці кандидата педагогічних наук, доцента Тетяни Раструби: навіть в надскладних умовах воєнного стану, вони невпинно працюють над сходженням до висот професійності. Талановиті диригенти, вокалісти, хоровий ансамбль – бакалаври та магістранти факультету педагогіки, психології, соціальної роботи та мистецтв отримали дипломи високого рівня на різноманітних Міжнародних та Всеукраїнських музичних конкурсах, виступи на яких відбулись у супроводі концертмейстера Ольги Сінєльнікової.

Саме такий формат музично-педагогічної діяльності, що поєднує аудиторне навчання, естетичне виховання, концертне та фестивально-конкурсне виконавство вітається в колективі кафедри вокально-хорової майстерності, оскільки слугує ефективним засобом професійної орієнтації та просуванням бренду Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя в межах України та Західної Європи!

Вітаємо Тетяну Раструбу й Ольгу Сінєльнікову та їхніх учнів з переконливими перемогами та зичимо натхнення на нові звершення!

Отже, доцент Тетяна Раструба забезпечила участь студентів класу у наступних конкурсах:

• МІЖНАРОДНИЙ БАГАТОЖАНРОВИЙ ДВОТУРОВИЙ БЛАГОДІЙНИЙ КОНКУРС МИСТЕЦТВ МІЖНАРОДНИЙ ПРОЕКТ УКРАЇНА-АВСТРІЯ «LAND OF TALENTS – З МИРОМ В СЕРЦІ 2022» (18.07-27.07.2022 – АUSTRIA, GRAZ):

-        Денисенко Марина (II курс) – Диплом лауреата I ступеня.

-        Дорош Катерина (IV курс) – Диплом лауреата II ступеня;

-        Шарапат Дмитро (III курс) – Диплом лауреата II ступеня;

-        Стартап «ЕСКІЗИ ВІРТУАЛЬНОГО ХОРУ» – Диплом лауреата I ступеня.

• IV Міжнародний конкурс вокально-хорового мистецтва «Vokal-Art» (31 липня 2022 року, Словаччина):

-        Стартап «ЕСКІЗИ ВІРТУАЛЬНОГО ХОРУ» – Диплом лауреата I ступеня (номінація хорові колективи).

• ДВОТУРОВИЙ МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ КОНКУРС МИСТЕЦТВ ART-FEST «BEZ GRANIC» – UKRAINA-POLSKA, LATO-2022:

-        Шарапат Дмитро (III курс) – Диплом лауреата I ступеня;

• МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ДВОТУРОВИЙ КОНКУРС МИСТЕЦТВ POLSKA GWIAZDA 2023 (22.02.2023–26.02.2023, м. Warszawa, Polska):

-        Денисенко Марина (II курс) – Диплом лауреата I ступеня (номінація диригування);

-        Дорош Катерина (IV курс) – Диплом лауреата I ступеня (номінація диригування);

-        вокальний ансамбль «Джерело» – Диплом лауреата I ступеня (номінація вокальні ансамблі);

-        Стартап «ЕСКІЗИ ВІРТУАЛЬНОГО ХОРУ» – Диплом лауреата I ступеня (номінація хорове мистецтво).

• МІЖНАРОДНИЙ ПРОЄКТ УКРАЇНА-ІТАЛІЯ – ANCONA FEST (Італія):

-        Стартап «ЕСКІЗИ ВІРТУАЛЬНОГО ХОРУ» – Диплом лауреата I ступеня (номінація вокальне мистецтво: хори, вокальні ансамблі).

• ІІІ Міжнародний двотуровий фестиваль-конкурс «Музичний дивоцвіт» (Криворізький державний педагогічний університет):

-        Денисенко Марина (II курс) – Диплом лауреата I ступеня (номінація хорове диригування);

-        Кланюк Вячеслав (I курс) – Диплом лауреата I ступеня (номінація хорове диригування);

-        вокальний ансамбль «Джерело» – Диплом лауреата II ступеня (номінація вокальні ансамблі);

• ХХ Всеукраїнський юніорський конкурс музично-виконавської майстерності імені академіка О. С. Тимошенка (9-20 травня 2023, Київ-Ніжин):

-        Денисенко Марина (II курс) – Золотий Диплом (номінація хорове диригування);

• Міжнародний конкурс «Вокальні універсалії – 2023» (м. Вінниця, 26 травня, Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського):

-        вокальний ансамбль «Джерело» – Диплом лауреата I ступеня (номінація ансамблевий спів);

• Міжнародний конкурс «Сузір’я талантів: Америка» (травень-червень 2023, Україна – США):

-        Стартап «ЕСКІЗИ ВІРТУАЛЬНОГО ХОРУ» – Диплом лауреата I ступеня (номінація Хоровий спів (віртуальний).

• Канадсько-український фестиваль дитячої та юнацької творчості

-        Денисенко Марина (II курс) – Диплом лауреата I ступеня (номінація хорове диригування).

Пресцентр мистецької платформи НДУ

Галерея зображень