Студенти, аспіранти та викладачі кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи разом з командою факультету філології, історії та політико-юридичних наук (очільниця доц. Тезікова С.В.) з 05 до 30червня 2023 р. брали участь у міжнародному проєкті «PLATFORM (Платформа)» Гетеборзького університету (Швеція) спільно з українськими та афганськими закладами вищої освіти.

Мета проєкту: розробка інструментів академічної співпраці шляхом виконання  наукових досліджень з використанням критеріального аналізу явищ. Учасники проєкту: дослідники шведського університету, викладачі та студенти українських вишів (Національний авіаційний університет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Києво-могилянська академія, Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя), викладачі та студенти Афганістану. Майбутні фахівці соціальної сфери та члени Центру соціально-педагогічних досліджень  (Опришко Сергій, Клименко Леся, Уварова Валентина, Борисюк Світлана, Лук’яненко Владислава) активно розробляли тематику дослідження доступності соціальної інфраструктури невеликого міста (на прикладі м. Ніжин та м. Ічня). Результати наукового пошуку були успішно презентовані 30 червня за присутності науковців, представників місцевого самоврядування.