Студенти групи ПО-21  спеціальності «Початкова освіта» в межах курсу «Теорія та методика навчання мистецької освітньої галузі» виконували ІНДЗ, яке передбачало створення папки з малюнками за допомогою різноманітних нетрадиційних технік: гратаж, гребінцем, вушними паличками, губкою, зубною щіткою, ниткографія. ІНДЗ було спрямоване на  набуття здобувачами вищої освіти знань, умінь та навичок у володінні методикою викладання образотворчого мистецтва; знань особливостей психофізіологічного розвитку дітей, їх можливостей в образотворчій діяльності; використання наступності у викладанні образотворчого мистецтва; здатності до сприйняття задуму, творчого переосмислення, створення художнього образу шляхом інтерпретації набутих знань; розуміння художньо-виразних засобів образотворчого мистецтва та естетичних якостей дитячої художньої творчості. Виконання ІНДЗ сприяло  розвитку інтересу у студентів до образотворчої грамоти шляхом поглиблення уявлень про мову образотворчого мистецтва, розвиток художньої культури через пізнання законів композиції, розуміння ролі художнього образу, його емоційної оцінки та власної діяльності в усіх видах мистецтва, засвоєння художніх термінів, засвоєння художніх технік, інтерпретації набутих знань та умінь, пізнання краси через мистецтво; впливати засобами мистецтва на художньо-естетичну свідомість, формуючи естетичні ідеали;  володіння методами, прийомами педагогічного малюнку.

Галерея зображень