26 червня 2023 року відбулась підсумкова конференція студентів ІІІ курсу з виховної практики в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку. Студенти освітніх програм «Початкова освіта»,  Середня освіта «Історія», «Математика», «Українська мова та література», «Хімія», «Музичне мистецтво» з 1 по 20 червня 2023 року працювали в таборах з денним перебуванням дітей міста Ніжина: «Дружба» Ніжинської гімназії №2, «Сонячний вулик» Ніжинської гімназії №3, «Бджолина родина» Ніжинської ЗОШ №7, «Посмішка» Ніжинської гімназії №10, «Сонечко» Ніжинської ЗОШ №15, «Зоряний» Ніжинський НВК № 16 «Престиж», «Лісовичок» Ніжинської гімназії №17. Кожна бригада до підбиття підсумків підійшла творчо і відповідально. Представлені яскраві, змістовні презентаційні матеріали повною мірою показали перші самостійні кроки в професійному житті студентів, їхнє позитивне емоційне ставлення  до роботи з дітьми, досвід самостійної організації життєдіяльності дитячого колективу, високий рівень оволодіння методикою виховної роботи в умовах роботи таборів з денним перебуванням і велике відкрите серце майбутнього вчителя. Посмішки на обличчі студентів-практикантів говорили про їхню готовність дарувати любов дітям, йти в ногу з поколінням Альфа: мріяти, творити та розвиватися за ради майбутнього нашої держави.

Було дуже приємно, що в роботі конференції взяли участь наші зовнішні стейкхолдери: випускниці ОП Початкова освіта другого (магістерського) рівня вищої освіти вчителька початкових класів «Сонячний вулик» Ніжинської гімназії № 3 Павлова Анна Миколаївна, директорка табору  з денним перебуванням «Посмішка» Ніжинської гімназії № 10 Пащенко Олена Анатоліївна; учителька початкових класів, директорка табору  з денним перебуванням «Бджолина родина» Ніжинської ЗОШ № 7 Дацько Олена Олексіївна; випускниця ОП Початкова освіта першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, магістрантка спеціальності 013 Початкова освіта, директорка табору з денним перебуванням «Зоряний» НВК № 16 «Престиж» Бутенко Світлана Василівна. У своїх виступах педагоги відзначили високий рівень підготовки студентів в університеті та відмітили відповідальне ставлення практикантів до виховної роботи.

До обговорення результатів виховної практики долучились в.о. завідувача кафедри педагогіки, початкової освіти, психології та менеджменту доцент Самойленко Олена Володимирівна, гарант ОП «Початкова освіта» доцент Білоусова Надія Валентинівна, старший викладач кафедри педагогіки, початкової освіти, психології та менеджменту Дубровський Валерій Леонідович, методист відділу практики Хоминець Тетяна Іванівна.

Із результативним завершенням практики студентів привітали декан факультету педагогіки, психології, соціальної роботи та мистецтв Тимошенко Олексій Анатолійович та декан факультету філології, історії та політико-юридичних наук Мартиненко Володимир Васильович.

Під час конференції майбутні учителі  проаналізували свої професійні можливості, що сприяє формуванню програми власного професійного зростання в умовах модернізації національної освіти.

Конференція організована і проведена  доцентом кафедри педагогіки, початкової освіти, психології та менеджменту Оленою Станіславівною Філоненко.

Галерея зображень