Нещодавно викладачі та здобувачі другого (магістерського) рівня ОП Середня освіта (Історія) Ніжинського державного  університету імені Миколи Гоголя  долучилися до онлайн-розмови про нову книгу Тетяни Таїрової-Яковлевої "Іван Теодорович Богун. Біографія"! Видання побачить світ у грудні 2023 р.

Праця Т. Таїрової-Яковлeвої є першим ґрунтовним дослідженням біографії видатного полководця. Сьогодні його імʼя носять Перша Окрема Бригада Спеціального Призначення у складі ЗСУ та 8-й полк оперативного призначення Національної гвардії України.

Зустріч з авторкою цього непересічного видання викликала неабиякий інтерес. Зауважимо, що це не перша зустріч Т. Таїрової-Яковлeвої, в якій брали участь представники нашого університету.

теги