Організатори цього заходу навіть і не думали,що збереться стільки людей. Паралельно на вулиці Гоголя ще доєдналися зацікавлені люди і був такий натовп, як на ярмарку. Саме декілька сот ніжинців і зробили цю екскурсію масштабною. Захід був справді цікавим та пізнавальним. Провів екскурсію для понад сотні людей талановитий викладач, доцент Ніжинського державного  університету імені Миколи Гоголя Максим Потапенко. Театралізовані постановки на різних локаціях були виконані юними студентами Ніжинського коледжу культури і мистецтв. Ніжинці слухали екскурсію і паралельно донатили на ЗСУ. У результаті вдалося зібрати 12 тис.151 грн 90коп! Нас запевнили,що це перша,але не остання така благодійна екскурсія у Ніжині. Дякуємо всім організаторам і виконавцям, було дуже цікаво!

За матеріалами Nizhin Post