З метою вивчення дисципліни “Теорія і методика фізичного виховання та валеологічної освіти дошкільників” доцент кафедри дошкільної освіти Лісовець О.В. провела зі здобувачами першого (бакалаврського) рівня вищої освіти (2 курс) два лабораторних заняття з теми «Методика проведення рухливих ігор» на базі ЗДО № 12 «Ромашка».

Студенти, засвоївши на лекціях і семінарах теоретичний матеріал про рухливу гру, її структуру, класифікацію рухливих ігор та значення їх для всебічного розвитку дитини дошкільного віку, змогли застосувати його на практиці. А також отримали неймовірні враження від спілкування з дошкільниками та перейняти трішки досвіду від вихователів. Щиро вдячні колективу ЗДО № 12 «Ромашка» на чолі із директоркою Дяченко Наталією Олександрівною за співпрацю.