12 травня до Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя завітала представницька делегація Університету Григорія Сковороди в Переяславі на чолі з ректором, доктором історичних наук, професором Віталієм Вікторовичем Коцуром.

Підсумком конструктивної комунікації стало підписання ректорами – Олександром Самойленком і Віталієм Коцуром, Договору про співпрацю між університетами, який відкриває досить широкій спектр можливостей (академічну мобільність, підвищення кваліфікації та стажування НПП, спільну проєктну та науково-дослідну діяльність, проведення конференцій, семінарів, симпозіумів, конкурсів, фестивалів, змагань, практик, гостьових лекцій, обмін науковою та навчальною літературою і т.п.), що сприятиме подальшому підвищенню якості освіти та більш ефективній підготовці висококваліфікованих фахівців, які будуть потрібні нашій державі після нашої Перемоги.

РУХАЄМОСЯ ДО ПЕРЕМОГИ РАЗОМ

СЛАВА УКРАЇНІ